Naše Materiály a Výroba

Materiály velmi důkladně vybíráme tak, aby splňovaly ty nejvyšší nároky. Naší filosofií je vyrábět kvalitní oblečení, které naši zákazníci nemusí často měnit a vydrží jim několik let i přes použití při tvrdých trénincích a desítkách vypráních. Bavlnu nejčastěji obohacujeme o elastan, který dodá elasticitu a tvar, polyester, který používáme např. na naše kraťasy, je lehký a rychleschnoucí.Na dámské legíny a spodní díl u pánských kraťas využíváme příjemný nylon obohacený opět o elastan. Kvalitní švy, těžší materiál, unikátní střih - to je podstata CONFORT

 

Tvrdě pracujeme na tom, aby naše oblečení dodávalo sebevědomí a pocit jedinečnosti.Vyrábíme střihy, které naší postavě pomáhají a cítíme se tak při tréninku lépe. Zvýrazňujeme přednosti, naopak povolíme a necháme prostor, kde je třeba. 

 

Všechny naše produkty jsou designovány v České republice. Vyráběny jsou pak po celém světě v závislosti na tom, kde nalezneme vhodný materiál a technicky vyspělou továrnu. Tisk a výšivka pak opět vždy probíhá v České republice. 

 

 

Zpět do obchodu